اخبار و مقالات

از کجا مانتو سنتی بخرم؟

احتمالا شما هم موافقید که بعد از شال و روسری، مانتو پر تکرارترین آیتم در استایل بانوان ایرانی است و نمی‌توان آن را از استایل روزمره یک بانوی ایرانی حدف کرد. اما تاریخچه حضور مانتو در استایل بانوان ایرانی، به کمتر از یک قرن می‌رسد و با وجود این، به نظر می‌رسد که این فرم مدرن از پوشاک بانوی ایرانی ممکن است با محدودیت‌هایی در تنوع رو به رو شده باشد. بهتر است کمی به گذشته رجوع کنیم.

در هر منطقه از ایران، فرهنگی حاکم است و بانوان ایرانی در تمام اعصار گذشته مطابق با قانون شرع و فرهنگ غالب محل زندگی‌شان سبکی از لباس محلی و سنتی را خلق کرده‌اند

مانتوی سنتی از قوانین طراحی و دوخت مانتو با الهام از لباس‌های سنتی و محلی زنان ایرانی در طرح، نقش و دوخت پیروی می‌کند.

مانتو سنتی می تواند با المان‌های سنتی، شکل لباس محلی، به شکل پیراهن پوشیده و با المان‌های سنتی، یا با طرح‌های ایرانی و غیرایرانی طراحی و دوخته شده باشد.

با خرید اینترنتی محدودیت زمانی خاصی برای انجام آن ندارید و در هر ساعتی از شبانه روز، امکان مقایسه سریع قیمت را دارید.

این یک حقیقت است که گسترش دسترسی به تکنولوژی انتخاب‌های روزانه ما را افزایش داده است. یکی از این انتخاب‎ها که موجب آسایش بیشتر در زندگی ما شده است، امکان خرید آنلاین است. بنابراین اگر قصد خرید مانتوی سنتی دارید، ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که خرید آنلاین مانتوی سنتی را هم مد نظر قرار بدهید.

خرید از سایت ماتریس به شما این امکان را می‌دهد که با صرفه جویی در هزینه، لباسی زیبا بخرید؛ چرا که اکثر آیتم های  موجود در سایت شامل تخفیف میباشد.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “از کجا مانتو سنتی بخرم؟

دیدگاهتان را بنویسید