اخبار و مقالات

شناخت انواع کیف زنانه

کیف مهم ترین اکسسوری زنانه است و به  عنوان جزء جدانشدنی از استایل خانم ها مورد استفاده قرار میگیرد.

کیفها بسته به اینکه قرار است حامل چه وسایل وآیتم هایی باشند، درچه موقعیتی استفاده شوند و با چه استایلی ست شوند، بسیار گوناگون و متنوع هستند.

در ادامه به شناخت انواع کیفها با سبک ها و کاربردهای متفاوت میپردازیم

shoulder bag

کیف دوشی یکی از انواع کیف است که در کمد هرخانمی با هر سنی و هر قشری پیدا میشود. این کیف بند نسبتاً بلند قابل تنظیمی داردو بسیار کاربردی است.برای موقعیتهای کژوال ، ورزشی، پیاده روی سبک، اداری و خرید مناسب است. کیفهای دوشی در اندازه ها و طرحهای گوناگون تولید میشوند.

baguette bag

کیف باگت  همانطور که از نام آن پیداست، فرمی شبیه به نان باگت دارد و بسیار کوتاه و عریض است. این مدل کیف بندی متوسط دارد و برای مهمانی مناسب است.

back pack

کیفی که غالباً در پشت حمل میشود اما دستگیره ای مجزا در بالا برای حمل دستی نیز دارد. یک کوله پشتی میتواند کاربرد گسترده ای از استفاده روزانه تا محل کار، دانشگاه یا حتی سفرهای کوتاه داشته باشد.

belt bag

کیف کمری در گذشته کیف مردانه محسوب میشد. یکی از ترندهای پرطرفدار زنانه در سالهای اخیر بوده است. این کیف کوچک حمل وسایل ضروری را ممکن میسازد و برای سفر،مکانهای شلوغ و پیاده روی طولانی گزینه بسیارخوبی است.کیف کمری ممکن است به کمربند وصل شود یا با بند خود، دور کمر محکم شود.

tote bag

این مدل از کیفهای زنانه ، ظاهری مستطیلی دارند. این کیف ها عموماً دارای دو دسته برای نگه داشتن روی دست یا آرنج هستندو گاهاًبندی جداشدنی برای استفاده به صورت کیف دوشی نیز دارند. شاید بتوان گفت این کیف، از شیک ترین، زنانه ترین و پرفروش ترین انواع کیف زنانه است.

clutch

کیف کلاچ یک کیف با جلوه ی مستطیلی و ساده، بدون بند و کوچک است. یک کیف دستی زنانه برای مهمانی شبانه ، جشن و عروسی، جایی که فقط چیزهای بسیار ضروری را با خود در حالتی مینیمال ، ظریف و شیک حمل خواهید کرد.

wallet

کیف پول زنانه یک کیف کوچک حمل پول و کارت های اعتباری است که تقریباً سایز جیب است!کیف پولها صاف و تاشو هستند و قالبی مشخص برای جا شدن در جیب های شلوار ، مانتو و پالتو دارند.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “شناخت انواع کیف زنانه

  1. sanamotiri گفت:

    من هر چی از این شاپ سفارش میدم کمه،خیلیییییی خوبه همه چیزش
    یادمه قبلا کفش هم داشت،کفشای بند دار،کاش بازم بیارن

دیدگاهتان را بنویسید